karczma logo

Karczma Nosal mieści się w Zakopanem przy ulicy Balzera. Usytuowana jest przy stoku narciarskim Centrum Szkoleń Nosal. Lokalizacja w stóp góry o tej samej nazwie gwarantuje spokój i odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Widok na Giewont zasłonić tu mogą jedynie chmury w czasie niepogody.

więcej

Restauracja regionalna Nosal serwuje potrawy tradycyjnej kuchni podhalańskiej. Nasze talerze są pełne po brzegi i nikt nie wyjdzie stąd głodny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej Karczmy i przekonania się o jej walorach.

Proponujemy również aby to właśnie z tego miejsca rozpocząć lub zakończyć wędrówkę po Tatrach ponieważ kilka kroków dzieli nas od szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego. Najbliższy jest szlak na Nosal, który jest wymagający ale osiągnięcie szczytu i spojrzenie na Tatry z tego miejsca wynagrodzi trud wędrówki.

Ludwik Zejszner o Nosalu (rok 1844): Jednym z najcelniejszych spacerów używających żętycę jest góra Nosal, stojąca jakoby na straży tej doliny. […] Bujny las świerkowy okrywa ją, a z niego wyskakują skały wapienne, podobne z dala do nosa, i stąd poszła nazwa.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie, urodziny dla dzieci oraz inne przyjęcia rodzinne lub firmowe. Mamy wiele możliwości również takich które przewidują organizację imprezy na zawnątrz.

Atrakcje

Zima

 

Oferta dla grup min. 10 osób - Bufet samoobsługowy:

Do wyboru: zupa, danie główne, deser, napój gorący bezalkoholowy CENA 39 zł / osobę. Po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym ([email protected]) lub telefonicznym (600-925-285) przygotowujemy dla grupy kupony cateringowe na lunch w Karczmie. Grupa może zrealizować kupon w ciągu całego dnia obowiązywania kuponu wykorzystując kupon jednorazowo w całości lub częściowo.

Oferta z rabatem 10% - min. 10 osób:

Po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym ([email protected]) lub telefonicznym (600-925-285) istnieje możliwość otwarcia rachunku dla grupy, która będzie korzystać przez cały dzień z bufetu samoobsługowego. No koniec zostanie wystawiony rachunek dla organizatora z 10% rabatem.

Imprezy

uroczystości 360

Karczma Nosal to miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom. Jest to znakomite miejsce na organizację komunii, chrzcin, rocznic oraz innych uroczystości rodzinnych. Menu skomponowane z potraw regionalnych, uwzględniające specjalne dania dla dzieci. Dużo terenu zielonego dookoła Karczmy i atrakcje dla dzieci sprawiają że uroczystości rodzinne w tym miejscu są niezapomniane.

Specjalną ofertę proponujemy na uroczystości komunijne. Cena menu już od 75 zł za osobę.

Karczma Nosal zlokalizowana jest w bardzo bliskiej odległości od dwóch urokliwych kościołów zakopiańskich: Kościoła Ojców Bernardynów na Bystrem oraz słynnej Kaplicy na Jaszczurówce. Stąd też dla tych z Państwa, którzy marzą o weselu pod Tatrami jest to idealne miejsce na przeżycie tego wyjątkowego dnia.

Rozumiemy jak ważny jest to dzień dla każdej Pary Młodej dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny starając się realizować wszystkie życzenia na najwyższym poziomie. Służymy również radą i pomocą w zorganizowaniu wszystkich dodatkowych rzeczy związanych z weselem.

Menu weselne komponujemy z tradycyjnych dań regionalnych ale otwarci jesteśmy także na inne sugestie i staramy się spełniać oczekiwania naszych gości. Ceny menu weselnego dla wesela jednodniowego zaczynają się już od 85 zł za osobę. Staramy się dostosować do budżetu zachowując przy tym najwyższą jakość potraw i obsługi.

Dysponujemy bardzo dużym parkingiem dla wygody naszych gości.

Przyjęcie weselne - przykładowe menu

Galeria

Wnętrze. Sala restauracyjna.

Wnętrze. Sala przy kominku.

Ogródek letni. Namiot.

Ogródek letni

 

Karczma NOSAL

Widok z okna. Sala na pietrze.

Krajobraz letni. Owce.

Letnie wieczory przy kapeli.

 

Kapela góralska. Nietypowa, bo w składzie samych bab.

Staw z pstragami. Zapraszamy do wędkowania!

Lato. Ogródek z leżakami.

Letnie teatrzyki w Karczmie

 

Zima. Widok na Karczme i stok narciarski.

Zima. Karczma NOSAL.

Zima. Kącik zabaw dla dzieci.

Zima. Teatrzyki w Karczmie.

 

Kontakt

Karczma regionalna NOSAL mieści się bezpośrednio u podnóża Nosala.

Dojazd z ul. Oswalda Balzera

  • ul. Oswalda Balzera 30, Polana Pod Nosalem, 34-500 Zakopane
  • +48 600 925 285
  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.